O nás: „AEROSUS“: Váš specialista systémů pneumatického zavěšení

Naše firma

AT Parts Germany GmbH je společnost, která stojí za „AEROSUS“ – vedoucí značka na trhu s produkty pro pneumatické zavěšení. Maje zkušenosti víc jak deset let, my jsme hrdí s narůstajícím seznamem spokojených zákazníků ve více jak 140 zemí po celém světě. Nacházející se v Leverkuzenu, Německu, naše logistické středisko má na skladu široký sortiment náhradních dílů pro systémy pneumatického zavěšení, nabízející
největší produktovou skálu sortimentů na evropském trhu. Jádrem naší firmy tvoří tým vášnivých lidí, kteří jsou velmi talentovaní specialisté se zkušenostmi v pneumatickém zavěšení, kteří taky budou rádi pomoci Vám se svou odbornou radu na výběr vhodného dílu pro Vaše vozidlo za nejlepší možnou cenu.

Naše produkty

„AEROSUS“ nabízí vysoce kvalitní, ale přesto dostupná řešení pro potřeby vzduchového zavěšení Vašeho vozidla. Naše široká produktová řada zahrnuje vše, čeho by jste mohli potřebovat pro Váš systém pneumatického zavěšení – pružiny, tlumiče a bezpečnostní ventily, až po připravené k montáži sestavy podvozků, bloky s ventily, kompresory pro vzduchové zavěšení a taktéž zařízení pro přívod vzduchu. Stejně jako my – s širokou škálou našich vlastních vysoce kvalitních produktů se známkou „АЕROSUS“, které Vám nabízíme za konkurenční ceny.
V centru naší pozornosti jsou evropská a německá vozidla jako Mercedes , Audi , BMW , VW , Porsche , Land Rover , Bentley , Jaguar , Citroen , Renault , Peugeot , Fiat , Iveco Daily . Kromě toho, v našem internetovém obchodě najdete taky díly a kompresory vzduchového zavěšení pro různé Americké automobily, včetně Buick , GMC , Hummer , Jeep , Oldsmobile , pick-upy , tak jakož pro Asijské značky jako jsou Kia , Hyundai a Toyota .

Naše služby

Servis a pomoc klientům

MLUVÍME VAŠÍM JAZYKEM. Prosím, neváhejte se na nás obrátit. My používáme řadu jazyků a mluvíme přes osm jazyků, včetně anglicky, německy, italsky, francouzsky a španělsky. Vždy se můžete spojit s námi elektronickou poštou, použít naši službu živého chatu nebo kontaktujte naši hotline pro rychlé služby.
MY SLIBUJEME POSKYTOVAT VÁM NÁŠ NEJLEPŠÍ SERVIS KDYKOLIV. Garantujeme vysokou úroveň odbornosti v oboru systémů vzduchového zavěšení, zajištění kompetentní technickou podporu a bezplatné poradenství od odborníků.

Pohodlný internetový obchod k použití

MY MYSLÍME NA VÁS. My v „АЕROSUSU“ stále se snažíme zlepšit Vaše nakupování v našem internet obchodu. Víte, že můžete požívat naši kalkulačku na dodávku vůči každému produktu, aby jste se mohli dozvědět přesný čas a cenu dodávky? Tohle je jen jedna z mnoha funkčností, které postupně rozvíjíme a optimalizujeme, abychom Vám poskytli relaxační a bezproblémové nakupování.

Odeslání a dodávka

MY DODÁVÁME DO CELÉHO SVĚTU. Díky našému dlouhodobému partnerství s UPSem, nabízíme rychlou a jistou dodávku přímo k Vaším dveřím. Jestliže spěcháte, nabízíme taky expresní doručení. Objednávky ze zboží v dispozici budou zaslány v ten samý den, jestliže Vaše objednávka byla vykonaná do 4 hodin (Středoevropského času).

Bezpečné nákupy a platby

MY VÁS CHRÁNÍME. Když objednávate nebo vcházíte do svého profilu / přihlašujete se do svého účtu, Vaše osobní údaje se zašifrují, aby se garantovalo, že Vaše transakce s námi jsou důvěrné a chráněné. My používáme SSL Code (kryptografický protokol Secure Socket Layer), který vytváří bezpečné prostředí pro informaci, která se přenáší mezi Vaším browserem a našími servery a zabraňuje neoprávněnému přístupu. Abychom garantovali nejvyšší standard bezpečnosti při platbě přes internet, všechny Vaše transakce jsou chráněny službou pro 3D bezpečnost karet (Ověřeno od Visa, Bezpečnostním kódem Mastercard, Bezpečnostním klíčem American Express).

Naše silné strany

Děláme vždy všechno možné, abychom garantovali Vaši maximální pohodu, bezpečnost a stabilitu na cestě. Výběrem produktů pro pneumatické zavěšení „АЕROSUS“, Vy využíváte:

10-letou zkušenost

Zkušenost, kterou máme za ty léta, přivedlo k našemu neopakovatelnému know-how a tisícům spokojených zákazníků po celém světě.

Garantovaná kvalita

Všechny naše produkty na vzdušné zavěšení mají 2-letou záruku. Ta je v doplnění naší 30-denní záruce na návrat Vašich peněz, jestliže nejste úplně spokojeni Vaším zakoupeným produktem.

Nejvýhodné

Výběr našich dílů na pneumatické zavěšení Vám může ušetřit až 50% z ceny maloobchodníka!

Návrhy na promoce

Zaregistrujte se u nás ještě dnes obdržíte darovací poukázku / voucher pro nového zákazníka, který můžete použít v našém obchodě. A to není všechno: Kupte si dva doplňující se produkty (například levé a pravé zavěšení) a obdržíte slevu – ověřte si naše návrhy a uspoříte ještě více peněz v „Aerosus“!

Specializované zkušenosti

Jako lídr na trhu v oblasti produktů na pneumatické zavěšení, my jsme úzce specializovaní, abychom Vám pomohli vyřešit každý problém se zavěšením, který by se Vám mohl vyskytnout. Neváhejte, prosím, zkontaktovat nás pro odbornou radu a pomoc poskytnutou naším týmem technické podpory!

Naše hodnoty

Filosofie spokojenosti zákazníků

Neustálá snaha dosáhnout 100% spokojenosti našich zákazníků, výbornou obsluhou vysoce kvalifikovaným týmem, vynikajícími produkty, za spravedlivé ceny a nepřetržitě obnovujícím se internet obchodem, jsme dosáhli toho, co dnes jsme – přední odborníci v oblasti systémů vzdušného zavěšení s činností po celém světě.

Prvotřídní kvalita

My se považujeme za společnost s nekompromisními standardy kvality. Jen nejlepší a vyzkoušené díly se dostanou do našeho exkluzivního sortimentu.

Silní společně

My si ceníme tvůrčí pracovní prostředí, ve kterém je každý zaměstnanec motivován dát vše ze sebe. Podporujeme osobní růst a zacházet mezi sebou a s našími zákazníky s respektem.

Odpovědnost a důvěra

Bereme naší odpovědnost vážně – jako věrný partner pro naše klienty, dlohodobým atraktivním zaměstnavatelem pro naše zaměstnance a spolehlivým odborníkem pro naše obchodní partnery. Vzájemná důvěra garantuje náš úspěch a pomáhá nám k dosažení našich cílů.