Najděte součást, která odpovídá Vašemu vozidlu!

Vybrat konkrétní díl, který je zcela shodný se systémem pro vzduchové zavěšení Vašeho auta, nyní je jednodušší než kdykoli jindy! AEROSUS navrhuje mnoha možností, které by Vám pomohly při hledání a garantuje dokonalé uchycení a rychlou montáž.

POUŽIJTE VYHLEDÁVACÍ LIŠTU

Víte ОЕМ číslo který hledáte? – Napište ho do vyhledávací lišty a najděte díl jen za několik vteřin! Taky můžete hledat zadáním všemi dalšími relevantními klíčovými slovy, jako typ součástky a model auta (např. “podvozek pro vzduchové zavěšení w211”).
VYHLEDÁVÁNÍ PODLE KATEGORIE

V AEROSUSU všechny součástky pro vzduchové zavěšení jsou seskupeny podle značky a modelu. Vyberte kategorii, odpovídající Vašemu autu, z navigačního panelu v horní části každé stránky. Na stránce kategorie použijte funkci Vyhledávač produktů a Možnosti nákupu, umístěné vlevo, aby jste zúžili vyhledávání a našli hledaný díl rychleji.
POUŽIJTE FUNKCI VYHLEDÁVÁNÍ SOUČÁSTEK

Stačí přidat informace o svém vozu, abyste viděli všechny kompatibilní součásti!
Můžete začít vyhledávání ještě počáteční stránkou. Vyberte značku, model a platformu. V závislosti na vozidle může být požadováno vyplnit rok výroby nebo model (např. zavěšení Airmatic nebo 4matic).
Udělejte totéž, aby jste filtrovali součástky v našem katalogu. Vyhledávání můžete dále zúžit zadáním typu součásti (například zavěšení nebo kompresoru) a pozici (například pravé zavěšení nebo levé zadní zavěšení). Pokud si nejste jisti, které možnosti si můžete vybrat, najdete všechny potřebné informace v registrační kartě vašeho vozu.

DEJTE NÁM IDENTIFIKAČNÍ ČÍSLO PODVOZKU VAŠEHO VOZIDLA

Nejste si jisti o vlastnostech detailu nebo údajích Vašeho vozu? – Prostě KONTAKTUJTE NÁS a náš tým technické podpory Vám poradí a najde součást pro Vás! Vyplňte tento dotazovací formulář a ujistěte se, že jste uvedli identifikační číslo podvozku Vašeho auta. Identifikační číslo podvozku Vašeho vozidla (nazývané taky identifikační číslo na rámu) je unikátní identifikační kód, sestavený ze 17 symbolů (čísla a velká písmena). Můžete ho najít v registrační kartě Vašeho vozu, jak je ukázano níže:

Můžete také zkontrolovat registrační číslo podvozku ve vašich pojistných dokladech nebo ho najít přímo na vozidle – obvykle se nachází na desce připevněné k horní části palubní desky a je vidět přes čelní sklo na straně řidiče.