Způsoby platby

Zálohová platba
(bankovním převodem)
V případě zálohové platby, Vy obdržíte potvrzení na e-mail, obsahující podrobnou informaci o našem bankovním účtu, okamžitě po provedení objednávky. Po obdržení zbytkové částky na objednávku, Vaše objednávka bude zaslána. V závislosti na bance a zemi, mohou být nutné až 3 pracovní dny, abychom obdrželi Vaši platbu. Prosím věnujte pozornost tomu, že toto prodlouží termín dodávky.
Ujistěte se, že jste zadali referentní číslo platby (číslo objednávky), když budete vykonávat převod, protože tohle potvrzuje Vaši platbu a zabraňuje zpoždění.
PayPal
Můžete si vybrat taky zaplatit Vaši objednávku přes PayPal. V tomto případě budete automaticky přesměrován na web PayPalu.
Jestliže máte již účet v PayPalu, tak se přihlaste do něj s Vašími uživatelskými daty, aby jste vykonali platbu. Jestliže jste novým uživatelem PayPal, tak můžete zaplatit jako host nebo si vytvořit účet v PayPalu, aby jste vykonal platbu. Po úspěšném dokončení transakce obdžíte na e-mail potvrzení.
Кreditní karta nebo debetní
Nyní přijímáme Master Card, Visa a American Express. Platby kartou jsou chráněny protokolem SSL, který šifruje všechny Vaše data ihned, aby byla zaručena bezpečnost transakcí přes internet.
Jestliže Vaše karta je zaevidována k službě 3D ochrana karty (Ověřeno od Visa, Bezpečnostním kódem Mastercard, Bezpečnostním klíčem American Express), budete přesměrovány k stránce pro bezpečnostní potvrzení banky, která vydala kartu, aby prověřila platbu přes internet a zplnomocnila transakci. Musíte zadat heslo, aby jste se identifikovali, taktéž vykonat kroky, tak jak je uvedeno, aby jste vykonali transakci. Ve Vašem zájmu je vykonat tohle, poněvadž to pomáhá zabránit neoprávněnému použití Vaši kreditní karty bez Vašeho vědomí. Po úspěšném dokončení transakce obdržíte na e-mail potvrzení.
Dobírka
Tato možnost Vám dovoluje zaplatit hodnotu faktury poštovní službě přímo v hotovosti při dodání balíku k Vaším dveřím. Tato varianta je možná jedině pro země, které jsou členem EU.
 
Prosím, aby ve chvíli dodání jste měli přesnou hotovost, uvedenou v elektronickém dopisu k potvrzení zásilky, aby jste mohli zaplatit Vaši objednávku, poněvadž je možné, že by kurýr neměl na vrácení. Platba šekem není přijata. Tento způsob platby vede k zúčtování dodatečného poplatku ve výši 250 Kč.